Чугуївський Авіаційний Ремонтний Завод Цивільний реактивний літак Л-39Д

Цивільний реактивний літак Л-39Д – демілітаризований (навчально-тренувальний, пілотажний, для приватного використання)

Розробник / Виробник:

Державне підприємство «Чугуївський Авіаційний Ремонтний Завод».

Двигун: АІ-25ТЛ, двоконтурний турбореактивний (Розробник ДП «ЗМКБ« Прогрес »ім. Академіка А. Г. Івченко, Виробник ВАТ« Мотор Січ »).

У штатне устаткування літака Л-39Д – демілітаризованого (відповідно до типової конструкцією) включені: літаковий магнітофон МС-61, радіостанція KING KY 196 B, літаковий відповідач GTX 327, сигнальний маяк.

Приладове обладнання та системи, які можуть бути додатково встановлені на літаку Л-39Д – демілітаризованого: DME, GPS, VHF, VOR / LOC / ILS, Intercom.

Надані підприємством послуги: продовження ресурсу, гарантійне та технічне обслуговування літаків Л-39Д – демілітаризовані.

Додаткові опції:

  • доопрацювання під систему постановки демонстраційних димів для пілотажних груп;
  • установка додаткових підвісних паливних баків;
  • поставка програмно-апаратного комплексу «ТЕСТ Л-39» (для збору, аналізу та зберігання інформації з бортових датчиків літака Л-39Д – демілітаризованого).

З 1996 р підприємство приступило до серійного ремонту навчально-тренувальних літаків Л-39. На сьогоднішній день відремонтовано понад 120 літаків, як для потреб МО України, так і для інозамовника.

З 2004р. після проведення комплексу науково-дослідних робіт спільно з ГосНІІАвіаціі України підприємство виконує продовження призначених термінів служби літаків Л-39.

Підприємство здійснює капітальний ремонт літаків Л-39С, Л-39ZA, Л-39ZO, їх вузлів, агрегатів і обладнання, допоміжних силових установок «САПФІР-5», виготовлення засобів наземного забезпечення, інструмента для ремонту і експлуатації авіаційної техніки.

Для приватних замовників підприємство в процесі капітального ремонту виконує роботи з демілітаризації та доопрацювання відповідно до  міжнародних вимог цивільної авіації. Сертифікат типу № ТЛ 040 від 17.02.10р. на літак Л-39Д (демілітаризований) як цивільне повітряне судно.

Діючі на підприємстві технології дозволяють робити капітально-відновлювальний ремонт літаків Л-39 всіх модифікацій в повному обсязі, а також ремонт за технічним станом. Після проведення капітального ремонту на літаки призначається гарантійний ресурс 100 льотних годин протягом 12 календарних місяців. Після проведення капітального ремонту допоміжної силової установки «САПФІР-5» на ЗСУ призначається міжремонтний ресурс 2500 запусків і гарантійний ресурс 250 запусків протягом 12 календарних місяців.

«ЧАРЗ» виконає поставку програмно-апаратного комплексу «ТЕСТ Л-39», призначеного для збору, індикації, розшифровки і аналізу параметричної та мовної інформації, отриманої з бортових датчиків і пристроїв літака у процесі проведення тестових випробувань.

На базі спеціалізованого навчального комплексу ДП «ЧАРЗ» навчить інженерно-технічний і льотний склад замовника правилам експлуатації літака Л-39Д, забезпечить перепідготовку та практику відповідно до спеціальностей.

НАША ПРОДУКЦІЯ

Капітальний ремонт і модернізація літаків Л-39 ТЕЛЕФОН: +38 05746 42103

Модернізація літаків, їх вузлів, агрегатів і обладнання, допоміжних силових установок, демілітаризація, доопрацювання літаків під Л-39Д.

Телефон:

+38 05746 42103

Факс:

+38 05746 41957

Адреса:

Мікрорайон “Авіатор", 162, м. Чугуїв-1, Харківська область, Україна, 63501