НОВИНИ Чугуївський авіаційний ремонтний завод розширює контрактну базу!

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, представники органів місцевого самоврядування Чугуївщини супроводжували парламентську делегацію під час візиту на Державне підприємство «Чугуївський авіаційний ремонтний завод».

Керівник підприємства Костянтин Тарасов ознайомив учасників візиту з роботою та виробничими потужностями заводу, цеху ремонту літаків зокрема. За його словами, навіть в умовах часткової завантаженості фінансово-економічні показники залишаються стабільними.

На даний час підприємство виконує контракти із завершення ремонту та модернізації літаків на замовлення України, Білорусі, Азербайджану. Ведеться робота з укладання контрактів на наступний рік. 

За словами керівництва підприємства, в процесі виробництва виникає низка проблемних моментів, які пов’язані, насамперед, з питаннями фінансового спрямування. Це й дефіцит ліквідних коштів, що періодично з’являється внаслідок нестабільного фінансування робіт, довготривалої бюрократичної процедури отримання відповідних погоджень та ліцензій. Також ключовою проблемою є недостатня кількість саме державних замовлень на ремонт авіаційної техніки.

Перспектива підприємства вбачається у виробництві, ремонті та переобладнанні безпілотних авіаційних комплексів як для Збройних Сил, так і для інших суб’єктів державної авіації України Міністерства внутрішніх справ та Нацгвардії. 

«Сьогодні відвідали низку підприємств, які випускають продукцію переважно для оборонного комплексу країни. Ситуація вимагає вирішення проблем у забезпеченні держаними замовленнями зокрема.

Вважаю, що настав час вирішувати комплексно питання розвитку вітчизняного інноваційного виробництва, застосовуючи синергію сучасної науки й потужний кадровий потенціал.

Ключовим завданням центральної влади, переконаний, є вироблення принципової стратегії інноваційного розвитку держави. У поєднанні сучасної науки, прагненні виробників підкорювати нові горизонти бачу перспективи розвитку Харківщини. У нас для цього є усі можливості», – зауважив Сергій Чернов.

Більше інформації за посиланням: http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/24522-chugujivskij-aviatsijnij-remontnij-zavod-rozshiryue-kontraktnu-bazu

 

Капітальний ремонт і модернізація літаків Л-39 ТЕЛЕФОН: +38 05746 42103

Модернізація літаків, їх вузлів, агрегатів і обладнання, допоміжних силових установок, демілітаризація, доопрацювання літаків під Л-39Д.

Телефон:

+38 05746 42103

Факс:

+38 05746 41957

Адреса:

Мікрорайон “Авіатор", 162, м. Чугуїв-1, Харківська область, Україна, 63501